NarzędziaUdostępniamy wam dodatkowe narzędzia, które ułatwią i uprzejemnią korzystanie zarówno z naszego serwisu jak i pozwolą urozmaicić wasze strony.

Istnieje wiele możliwości urozmaicenia swojej strony, każdy próbuje to zrobić w najlepszy dla niego sposób. Od fotografów prezentujących swoje zdjęcia na portfolio, poprzez sprzedawców w swoich internetowych sklepach, a kończąc na blogerach, wszystkim zależy na szybkiej, łatwej obsłudze, i użyteczności,
bo to podstawa dobrej strony.

Mamy nadzieję, że wszystkie narzędzia pozwolą wam na bardziej efektywne korzystanie z naszego portalu. Nasz uploader jest niezwykle prosty w obsłudze i znacznie przyśpiesza dodawanie zdjęć na serwer. Nie zapomnijcie pochwalić się znajomym, że korzystacie z Zapodaj.net, możecie to zrobić umieszczając banner na swojej stronie, userbar w podpisie na forum lub dodając nasz profil na Facebooku do ulubionych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę FAQ.

Uploader
Zobacz uploader'a

Upload plików na twojej stronie HTML/PHP
Zobacz kod

Jeśli podoba się wam nasz serwis, możecie nam pomóc w jego promocji. Wystarczy, że zamieścicie na swojej stronie nasz banner lub w sygnaturze na forum nasz userbar.

Nasz banner
Zobacz kod

Nasze userbary
Zobacz kody