Reklama

Chcesz zareklamować swoją firmę, usługę lub stronę u nas? Mamy dla Ciebie kilka propozycji.

Patronat/Sponsoring

Twoje logo i wybrany przez ciebie napis widnieje w widocznym miejscu strony - może być to np. napis w nagłówku: "Zapodaj.net powered by Twoja Firma" albo sekcja w dolnej części strony, która będzie informować, że wspierasz działanie naszego serwisu. Czego my oczekujemy w zamian? Umowy i comiesięcznych, wcześniej ustalonych wpływów na nasze konto. Nie martw się, wystawiamy faktury VAT więc wszystko wliczysz w koszty.

Dedykowany przycisk

"Wywołaj zdjęcie" - jak wiemy nasz serwis umożliwia hosting zdjęć, a co jeśli od razu można by było je wywołać? Idealna opcja dla firm zajmujących się wywoływaniem zdjęć on-line. A może "kup własny serwer" - idealne dla kogoś kto szuka hostingu, na którym będzie mógł pomieścić inne rodzaje plików. Gratka dla firm hostingowych.

Bannery/Linki

Oczywiście możemy też pozostać przy czymś bardziej standardowym i dodać linki czy bannery. Wybierzemy miejsca, rozmiary i określimy z jaką częstotliwością mają się wyświetlać.

Niestandardowe formy reklamy

Tło na naszej stronie, a może chcesz by Twoja reklama pojawiała się użytkownikowi po wygaśnięciu pliku na naszym hostingu? Może reklama, w którymś z naszych tekstów w dziale pomoc? Może chcesz by ruch ze strony z błędem 404 był przekierowany na twój serwis? Jest nieskończenie wiele możliwości. Możemy je przedyskutować. Napisz do nas.

Dlaczego warto?

Nasz serwis istnieje od ponad 17 lat. W Internecie to jak wieczność. Moda i influencerzy przemijają, a my nadal istniejemy. Nasza marka jest rozpoznawalna i znana w kategorii hostingu i przechowywania zdjęć on-line.
W zależności od formy i umiejscowienia reklamy miesięcznie może się wyświetlić nawet 500.000 razy / miesięcznie!
Kampania realizowana bezpośrednio na naszym serwisie pozwoli ominąć mechanizmy blokujące reklamy - przez co trafi do szerszego grona odbiorców.

Zainteresowani?

Jeśli któraś oferta Cię zainteresowała albo chcesz dowiedzieć się czegoś więcej zapraszamy do Kontaktu. Możesz też napisać do nas bezpośrednio na: [email protected]