Newsy


Zmiany Marzec 2023 r
Prace nad nową stroną, rozpoczęte jeszcze pod koniec zeszłego roku nadal trwają, ale efekty zbliżają się wielkimi krokami.
W tzw. miedzyczasie zaktualizowaliśmy naszą politykę prywatności.
Nowy Polityka Prywatności zacznie obowiązywać z pierwszym dniem Kwietnia br.

Nowy wygląd strony Listopad-Grudzień 2022 r
Wdrażamy nowy wygląd serwisu. Zaczynamy od wyglądu, następnie zaczną pojawiać się nowe funkcjonalności.
W serwisie PRO. Na początku wdrożymy nowy system płatności, następnie wdrożony zostanie nowy design, a potem sukcesywnie kolejne funkcjonalności.
W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem serwisu prosimy o zgłaszanie ich na [email protected]

Oświadczenie w sprawie wojny na Ukrainie 07.03.2022 r
Od lat mierzymy się z wieloma zagrożeniami w cyberprzestrzeni. Mieliśmy do czynienia z różnego typu atakami, nie tylko próbami przełamania zabezpieczeń, ale także z działaniami destabilizacyjnymi czy dezinformacyjnymi, do których miały być wykorzystane materiały dodawane na nasz serwis. Wiele z działań ma na celu skłócenie pewnych grup społecznych czy też eskalowania konfliktów. Ostatnie lata to wyraźny wzrost mowy nienawiści, tzw fake newsów i prób dezinformacji. Te sfabrykowane materiały uderzają nie tylko w imigrantów, tematy związane ze zdrowiem, ale także politykę czy personalnie atakują konkretne osoby. Część z nich to elementy wojny hybrydowej. Przez wiele lat media na ten temat milczały, a w zaciszach zapleczy wielu serwisów internetowych trwała walka. Niektórzy ją niestety przegapili. Celowo lub nie, niektórzy przyzwalali na te działania ciesząc się z ruchu generowanego przez skłóconych użytkowników często podburzanych przez internetowych trolli. Dziś zbieramy ponure żniwo tej przegranej walki patrząc na podziały w naszym kraju. Dziś również trwa ta walka. I my również walczymy dalej. Usuwając i blokując treści, które są kłamliwe, obraźliwe, sfabrykowane i działają na szkodę nie tylko nas, ale również osób, które przyjmujemy pod nasz dach, które szukają u nas schronienia. Nie tylko reagujemy na wasze zgłoszenia (za które dziękujemy), ale także bacznie monitorujemy to co się dzieje i sami reagujemy. Nasz serwis nie był i nie będzie przestrzenią na szerzenie dezinformacji.

Niestety ostatnie nasilenie się tego typu zjawisk ma negatywne skutki na nasze codzienne zadania i pracę. Praca nad nowymi odsłonami serwisów jak i wdrożeniem nowego systemu płatności niestety mają opóźnienia.

Prosimy o niepublikowanie niesprawdzonych informacji.
Uważajcie na rzeczy, które udostępniacie, na linki, w które klikacie, na strony, na które wchodzicie.
Aktualizujcie oprogramowanie i róbcie kopie zapasowe danych.
Wojna trwa także w Internecie. Tutaj nie giną ludzie, ale panika zasiana tutaj może przenieść się do świata rzeczywistego i wywołać realne spustoszenie.
Dlatego tak bardzo należy uważać co się publikuje.

Nie dajcie się panice. Pomagajcie tym, którzy pomocy potrzebują, nie tylko uchodźcom i ich zwierzakom, ale także Waszym bliskim, którzy mogą potrzebować Waszego wsparcia w tym czasie.

Życzymy naszym użytkownikom spokojniejszych czasów. Mamy nadzieję, że wojna szybko się skończy, a Ukraina pozostanie wolnym i niepodległym krajem.


Prace konserwacyjne - przerwa techniczna 18.02.2020 r
W związku z pracami konserwacyjnymi u naszego operatora serwis będzie miał przerwę w działaniu jutro (tj. 19.02.2020 r) od godziny 6:30 do 8:00.
Przepraszamy za kłopot.Nowy rok 02.01.2020 r
Plany na ten rok mamy proste. Nowy design i system dla Zapodaj.net oraz wdrożenie nowego PRO.
Rok ten postanowiliśmy jednak rozpocząć wsparciem kogoś w potrzebie. W najbliższym czasie część reklam zastąpi banner z informację o zbiórce dla Pawła.
Mamy nadzieję, że wspólnie uzbieramy potrzebną kwotę i uda się nam uratować Pawła!
Szczegóły odnośnie zbiórki znajdziecie na stronie: https://www.siepomaga.pl/pawel


Dwunaste Urodziny 16.05.2019 r
Dziś obchodzimy dwunaste urodziny naszego serwisu. Mimo wielu przeciwności nadal jesteśmy z Wami i stale mamy plany na rozwój naszego serwisu.Przenosiny 19.02.2019 r
Informujemy, że proces przenosin do innego dostawcy został zakończony z powodzeniem. Wczoraj w nocy serwis został przełączony na nowe maszyny.Wyłączenie serwisu Allegro.Zapodaj.net 17.02.2019 r
W związku z dalszymi planami przebudowy i rozwoju naszego serwisu podjęliśmy decyzję o wyłączeniu strony Allegro.Zapodaj.net.
Pliki, które zostały dodane na tę stronę przed jej wyłączeniem pozostaną na niej tak długo jak określa to regulamin naszego całego serwisu.
Naszym planem jest to aby w niedalekiej przyszłości scalić wszystkie darmowe strony pod serwisem Zapodaj.net jednocześnie zachowując obecne funkcjonalności, takie jak tworzenie miniatur czy wyświetlanie kodów ułatwiających dodanie zdjęć na serwisy aukcyjne, strony czy fora.
O kolejnych zmianach będziemy informować. Dziękujemy za aktywne korzystanie z serwisu i mamy nadzieję, że dobrze przeznaczyliście pieniądze, które dzięki temu serwisowi przez lata oszczędziliście.


Problemy z dostawcą 15.02.2019 r
Od kilku dni borykaliśmy się problemami z dostawcą usług infrastruktury IT naszego serwisu. Tylko dzięki sprawnej akcji naszego działu technicznego udało się przywrócić działanie wszystkich usług i przetrwać kilkudniowy kryzys jaki miał miejsce.
W związku z brakiem jakichkolwiek działań i współpracy ze strony obecnego dostawcy postanowiliśmy podjąć decyzję o migracji. Proces już jest w toku. W najbliższych dniach mogą występować krótkie przerwy w dostępnie do usług, jednak postaramy się aby jak były one możliwie jak najkrótsze i jak najmniej dotkliwe dla użytkowników.
Przepraszamy za problemy, które mogły się pojawiać w ostatnich dniach. Niestety nie były one bezpośrednio naszą winą. Wdrażamy kolejne procedury aby uniknąć ich w przyszłości.Żałoba 15.01.2019 r
W związku z niebywałą tragedią jaka miała miejsce w ubiegłą Niedzielę w Gdańsku czujemy się w obowiązku złożyć najszczersze kondolencje dla rodziny i bliskich zmarłego prezydenta Gdańska, Pana Pawła Adamowicza.
Nasza strona przybrała ciemne barwy nie tylko na znak żałoby, ale także solidarnej walki z nienawiścią w Internecie. Od lat dokładamy starań by nienawistne komentarze, zdjęcia, memy i inne pliki, które mogą godzić w czyjeś imię znikały z Internetu jak najszybciej.
Z żalem, ale też zrozumieniem przyjęliśmy rezygnację Pana Jurka Owsiaka. Od lat wspieraliśmy WOŚP, nie tylko finansowo, ale także podczas walki o jej dobre imię.
Będziemy wspierać WOŚP dalej, nie ważne kto będzie u jej steru, bo za WOŚPem stoją nie tylko ludzie i Pan Owsiak, ale także idea, która jest warta wsparcia i większa niż każdy z nas z osobna.Uwaga, awaria 12.01.2019 r
[Aktualizacja - 13.01.2019 - 00:45]
- Udało się naprawić problem. Przepraszamy za niedogodności.

Dziś wieczorem wykryliśmy błąd w działaniu naszego serwisu zapodaj.net, pozostałe serwisy działają i działały bez zarzutu.
Niektórzy z użytkowników mogą borykać się z problemami przy dodawaniu plików.
Jesteśmy w trakcie naprawiania przyczyny błędu.Zmiany 20.10.2018 r
Jak wiecie nasz serwis utrzymuje się z reklam. Dlatego musieliśmy podjąć pewne kroki aby móc go dalej utrzymywać i rozwijać.
Dwa dni temu rozpoczęliśmy proces optymalizacji układu strony i reklam. To zaplanowany wcześniej proces, który byliśmy zmuszeni wdrożyć. W najbliższych dniach i tygodniach możecie spotkać się z pewnymi przejściowymi problemami z dostępem do podstron, a także zmianą sposobu wyświetlania poszczególnych podstron i treści na nich zawartych.
Nie martwcie się, wszystko jest pod kontrolą, będą to skutki i efekty testów, które przeprowadzamy.
Proces ten dotyczy tylko darmowej wersji serwisu.Kosmetyczne poprawki 11.10.2018 r
Dzisiaj dokonaliśmy małych zmian w stronie widocznej po dodaniu plików, jest trochę przejrzyściej i strona lepiej wygląda na urządzeniach mobilnych. To początek takich drobnych zmian, które mają na celu zwiększenie przyjemności korzystania z naszego serwisu, a docelowo także rozszerzenie jego funkcjonalności.Wielkie porządki - część druga 15.08.2018 r
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią doszło do zmian konfiguracji na serwerach. Od dziś pliki będą przechowywane przez 3 miesiące od daty dodania pliku, a wszelkie przedawnione pliki zostaną usunięte.Wielkie porządki 26.07.2018 r
Na niektórych naszych serwerach znaleźliśmy błąd w konfiguracji, który prowadził do przetrzymywania plików przez dłuższy niż regulaminowy okres.
Co więcej na niektórych stronach pojawiały się mylne komunikaty co do czasu przechowywania plików. Postanowiliśmy zrobić z tym porządek i ujednolicić sposób i czas przechowywania plików aby takie błędy się już nie powtórzyły.
Wkrótce wgramy poprawkę, która wykluczy ten błąd.
Przypominamy, że pliki dodawane na darmowy hosting zdjęć są przechowywane przez ściśle określony czas, a następnie bezpowrotnie usuwane.
Aby Twoje pliki pozostały nietknięte musisz skorzystać z opcji płatnej czyli hostingu PRO i wgrać je poprzez ten serwis.
Szczegóły co do czasu przechowywania plików na serwerze znajdziecie na stronie:
Porównanie serwisów

Zaległe pliki zostaną usunięte do: 15.08.2018 r. Do tego czasu możecie wykonać ich kopię.
Prace przedłużone 26.07.2018 r
Niestety nie udało nam się wdrożyć planowanych poprawek we wcześniejszym terminie, nadal pracujemy nad nową wersją serwisu PRO.
Zakres zmian okazał się większy niż początkowo zakładaliśmy, stąd zakończenie prac planujemy na połowę Sierpnia br.
Przepraszamy za niedogodności.11 lat 16.05.2018 r
Drodzy użytkownicy,
Dziś mija 11 lat odkąd serwis Zapodaj.net ujrzał światło dzienne. To dobry czas na wprowadzenie zmian i odświeżenie serwisu.
Na najbliższe dni mamy zaplanowany szereg zmian, które obejmą m.in. :
- kwestie wyglądu serwisu jak i panelu użytkownika,
- uproszczenie procesu rejestracji,
- zmiany w funkcjonalności serwisu,
- zmiany w wyglądzie galerii użytkowników.

Cały proces zakończy się 24. Maja 2018r.

W zmianach, które wprowadzamy uwzględniliśmy Wasze dotychczasowe sugestie.
Cały proces postaramy się przeprowadzić tak aby nie komplikował Waszej pracy.
O zmianach, ich wprowadzaniu oraz o ew. komplikacjach czy przerwach technicznych będziemy Was informować poprzez komunikaty na stronie lub mailowo.

Dziękujemy, że jesteście z nami.Zmiany 01.03.2018 r
Postanowiliśmy wygasić część serwisów. Pozwoli nam to na sprawniejsze aktualizowanie serwisów i funkcji, a także na ujednolicenie pewnych funkcji. Na pierwszy ogień idzie: Bezpośredni Hosting czyli serwis https://avatars.zapodaj.net/.
Zdecydowaliśmy się na jego wygaszenie ze względu na niskie limity, które posiadał, a także ze względu na to, że pozostałe serwisy przejęły jego dotychczasową rolę.
Przypominamy, że blokada hotlinkowania została przez nas zdjęta i zdjęcia dodane nawet na Zapodaj.net można dodawać na innych stronach internetowych.
Wkrótce w serwisie Zapodaj.net wśród kodów po dodaniu pliku pojawi się także link bezpośredni do obrazka.
Dodane przez Was pliki pozostaną na serwerze aż do momentu ich wygaśnięcia, a nastepnie zostaną usunięte. Od dziś nie będzie natomiast można dodawać nowych plików w serwisie https://avatars.zapodaj.net/.
Oczywiście jak zawsze jesteśmy otwarci na wasze sugestie, jeśli tylko nie podoba wam się ta zmiana lub chcielibyście aby serwis z pewnych powodów pozostał dalej dostępny, śmiało piszcie do nas, dane znajdziecie na stronie: Kontakt.


Newsy 01.03.2018 r
W ostatnich latach większość wiadomości dotyczących serwisu przesyłaliśmy bezpośrednio do naszych użytkowników drogą mailową (zmiany dotyczące serwisu PRO), a pozostałe zmiany komunikowaliśmy za pomocą naszego profilu w serwisie Facebook.
Postanowiliśmy zmienić ten zwyczaj i wracamy do publikowania informacji na łamach naszej strony oraz w serwisie firmowym UnderMedia.Zakończenie współracy 28.02.2018 r
Z dniem 28.02.2018 r. zakończyliśmy współpracę z firmą YieldRiser. Od dziś reklamy w naszych serwisach wrócą do wcześniej znanej formy, będą lepiej przez nas kontrolowane, a ich wielkość i format nie będzie dla użytkowników uciążliwy.Nowa polityka Allegro 15.01.2018 r
Mamy przykrą wiadomość. Zgodnie z nowymi zasadami dla wystawiania ofert w serwisie Allegro niestety nie będziecie Państwo mogli wstawić do opisu aukcji zdjęć zamieszczonych w naszym serwisie.
Krok ten, który Allegro tłumaczy większym bezpieczeństwem ogranicza Państwu pole wyboru usługodawców i powoduje, że monopolista niszczy rynek serwisów wspomagających polski e-commerce od lat.
Nasz serwis od dawna spełnia bardzo wysokie standardy bezpieczeństwa, m.in. oferując bezpieczne połączenie podczas dodawania i oglądania zdjęć w naszym serwisie, mimo to zdjęć dodanych na nasz serwis nie mogą Państwo umieszczać w nowych aukcjach.
Ta decyzja zapewne doprowadzi do zniknięcia wielu serwisów umożliwiających zamieszczanie zdjęć, tworzenie szablonów czy też galerii, które urozmaicały i pozwalały na wydajniejsze dodawanie, zamieszczanie na aukcjach i sprzedaż Państwa produktów. Znikną także szablony aukcji.
Cała akcja rozpoczęła się w tym miesiącu i zakończy do Czerwca bieżącego roku.
Dziękujemy za lata współpracy. Nie martwcie się. Nasze narzędzia i serwisy nadal będą funkcjonować ponieważ na szczęście wykorzystujecie je nie tylko do zamieszczania zdjęć w tym jednym serwisie aukcyjnym. Jednak obecna sytuacja na pewno spowoduje zmniejszenie dynamiki naszego rozwoju i wdrażania kolejnych rozwiązań czy udoskonalania obecnych.


7. Urodziny Serwisu! 12.04.2014
W związku z naszymi siódmymi urodzinami planujemy kilka sporych zmian oraz konkursy i promocje dla naszych użytkowników.
Więcej przeczytacie na stronie: Siódme Urodziny Zapodaj.


Zakończenie współpracy z Evolution Media Net 08.03.2014
W dniu dzisiejszym zakończyliśmy blisko 3-letnią współpracę z siecią reklamy internetowej Evolution Media Net.
Obecnie sprzedażą powierzchni reklamowej w naszym serwisie zajmuje się agencja Media-Zone, która jest działem naszej firmy.


Nowy rozmiar miniaturek 13.02.2012
Właśnie dodaliśmy nowy rozmiar miniaturek. Od dziś dodając zdjęcia poprzez serwisy naforum.zapodaj.net oraz allegro.zapodaj.net nasz portal może wygenerować większą miniaturkę 500x500 pikseli. Dziękujemy za sugestie Naszym użytkownikom.Nowy regulamin 04.02.2012
Dzisiaj opublikowaliśmy nową wersję Regulaminu i Polityki Prywatności.Już 4 lata! 16.04.2011
Dziękujemy za te wspólne 4 lata!
Przez ten czas przez Nasz hosting przewinęło się kilka milionów użytkowników, TB danych i miliony zdjęć, miliony Waszych wspomnień!
Warto by wspomnieć coś o Naszych planach na przyszłość.

Plany na najbliższy miesiąc?
- sfinalizować kwestię płatności internetowych,
- poprawki uploadera,
- modyfikacja Hostingu PRO

Plany na najbliższy rok?
- dalszy rozwój uploadera
- wersja mobile naszego hostingu
- rozwój opcji dla wersji PRO
- i kilka niespodzianek ;)Kilka poprawek 15.04 - 17.04
W ostatnich dniach poprawiliśmy kilka szczegółów w skryptach i zrobiliśmy wiosenne porządki na serwerach.
Już wkrótce zmiany w regulaminie oraz wprowadzenie płatności internetowych dla Pro.Zapodaj.net

Zmiany - 03.03.2011 - 28.03.2011
Ostatnie miesiące poświęciliśmy na prace nad serwerami i Naszym programem Zapodaj Uploader zaniedbując trochę samą stronę.
Teraz przyszła pora na rekompensatę.
Oto lista zmian, które wykonaliśmy w tym czasie:
- nowe logo,
- zmiana designu,
- nowy regulamin i polityka prywatności,
- nowe działy,
- poprawki wizualne
i w działaniu skryptów, - odświeżenie kodu strony i dostosowanie do standardów,
- zmniejszenie ilości reklam na stronie głównej,
- aktualizacja kilku danych
- zmiana strony wyświetlania zdjęć,
- więcej opcji przy wyświetlaniu zdjęć i plików flash,
- automatyczne dopasowanie wielkości wyświetlanego zdjęcia do rozdzielczości monitora użytkownika,
- większe limity wielkości plików,
- poprawa działania skryptów,
- większa wydajność,
- szybsze ładowanie się stron,
- większa przejrzystość,
- zrezygnowaliśmy z panelu dodajdo.com na rzecz facebooka
i pewnie jeszcze więcej, ale nie chcieliśmy Was zanudzać. Na uwagi czekamy na Naszym Facebook'owym profilu:
find us on facebook

3 lata portalu! - 16.05.2010
Nasz portal ma już 3 lata! Wkrótce pojawią się nowe funkcje i możliwości...ale o tym wszystkim dowiecie się wkrótce poprzez Nasz profil na Facebook'u, zapraszamy!
find us on facebook

Fala maili - 18.02.2010
W związku z falą maili jaka zalała naszą skrzynkę pocztową zamieszczamy oświadczenie co do zmian przeprowadzonych na naszym serwisie.

Witamy
W związku z nadmiernym naginaniem przez użytkowników regulaminu, w dniu 15 lutym zostały wprowadzone zmiany mające na celu eliminacje obciążenia naszych serwerów.
15 lutego została wprowadzona funkcja uniemożliwiająca hotlinkowanie pełnych zdjęć z naszych serwerów.

Co to oznacza?
Na forach, aukcjach, blogach czy innych stronach można zamieszczać TYLKO I WYŁĄCZNIE miniaturki wygenerowane przez nasz serwis.
Dodanie zdjęć przez serwisy naforum.zapodaj.net czy allegro.zapodaj.net gwarantuje otrzymanie gotowego kodu do zamieszczenia na stronach (które wyświetlają wcześniej wspomniane miniaturki).

Zmiany te mają na celu przyśpieszenie i usprawnienie działania serwisów.

Zdjęcia nie zostały wykasowane, działają pod adresami podanymi po uploadzie na serwer w postaci: http://zapodaj.net/nazwaobrazka.jpg.html (lub nazwaobrazka.bmp.html, nazwaobrazka.gif.html, nazwaobrazka.png.html - w zależności od rozszerzenia wrzuconego pliku).
Nigdy nie podawaliśmy adresu URL obrazka co było także sugestią w stronę naszych użytkowników by nie korzystać z bezpośrednich adresów.

Serwis oferuje wiele funkcji i pracujemy nad kolejnymi, ale nie możemy sobie pozwolić na wyświetlanie zdjęć bezpośrednio, bez reklam (takie opcje będą dostępne w wersji PRO - płatnej wersji serwisu), w innym wypadku działanie serwisu będzie nieopłacalne.
Chcemy zachować darmową formę części serwisu więc musimy wprowadzić obostrzenia.
Dla wygody naszych użytkowników nie zezwalamy na reklamy typu pop-up, które zasłaniają obrazki, stosujemy reklamy tylko i wyłącznie nieagresywne, bez dźwięku co nie przeszkadza w korzystaniu z naszego serwisu.

Powtórzymy jeszcze raz: zmiany, które wprowadziliśmy mają na celu przedewszystkim usprawnienie pracy naszych serwerów oraz zmniejszenie ruchu.

Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że efekty zmian będą pozytywnie odczuwalne dla wszystkich użytkowników.

Z poważaniem,
Administracja Zapodaj.net
http://www.zapodaj.net/Gramy z WOŚP! - 10.01.2010
W tym roku postanowiliśmy dołączyć do wszystkich grających z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.
Na Naszej aukcji można wylicytować miejsce reklamowe na Naszym portalu.
Reklama będzie widniała cały miesiąc na stronie głównej!
Zapodaj trochę grosza! Dla dzieciaków! Kliknij żeby zobaczyć naszą aukcję.

Sugestie - 10.01.2010
Przyjęliśmy wiele różnych sugestii dotyczących naszego serwisu.
Teraz zaczynamy realizację niektórych z nich!
Nowe sugestie możecie dodawać pod adresem: http://zapodaj.sugester.pl/.

Błąd w skrypcie - 26.08.09
Dzięki Wam, udało się nam wykryć lukę w nowym skrypcie, która mogła powodować nadpisanie niektórych z dodanych zdjęć.
Dziękujemy za informację i przepraszamy za kłopot.
Problem został oczywiście wyeliminowany.

Sugestie - 31.07.09
Dodaliśmy nową opcję w hostingu zdjęć na allegro w postaci automatycznie generowanego kodu galerii. Po załadowaniu zdjęć wystarczy kliknąć na link Galeria I lub Galeria II (linki widoczne nad miniaturkami).
Na razie testujemy tą wersję więc będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi.

Sugestie - 28.07.09
Dodaliśmy moduł umożliwiający wprowadzanie sugestii dotyczących naszego serwisu.
Sądzimy, że ułatwi nam to zrozumienie waszych potrzeb, a wam wyrażanie opini na temat naszego hostingu.
Aby dodać opinię wystarczy kliknąć na element Twoja opinia znajdujący się po prawej stronie ekranu.

Nowe funkcje w allegro i naforum oraz aktualizacja - 28.06.09
Od dziś dodając zdjęcie możecie wybrać sobie wielkość miniaturki. Macie 3 opcje do wyboru: 100x100, 150x150 i 200x200.
Teraz w każdym z serwisów limit wielkości pliku wynosi 6.66mb (z wyjątkiem avatars).

Miała miejsce aktualizacja Uploader'a. Zachęcamy do pobierania nowej wersji.

Przerzut zakończony! - 28.06.09
Wreszcie po wielu dniach udało się przywrócić wszystkie pliki.
Postaramy się aby zmiany, które będą miały miejsce w przyszłości nie były tak dla was kłopotliwe.

Błąd podczas uploadu - 25.06.09
Błąd, który nie pozwalał na upload plików większych od 2mb został już naprawiony.
P.S. Pozostało jeszcze ok. 100.000 plików do przywrócenia.

Pracujemy dalej - 22.06.09
Ilość plików przechodzi nasze najśmielsze oczekiwania...
Przeprowadzka trwa już 6 dzień.
Dotychczas przerzuciliśmy:
-allegro.zapodaj.net
-naforum.zapodaj.net
-avatars.zapodaj.net
i zapodaj.net wraz z wszystkimi zdjęciami.

Pozostało:
- s1.zapodaj.net
- s2.zapodaj.net
- s3.zapodaj.net
- s4.zapodaj.net
- s5.zapodaj.net
- s6.zapodaj.net

Zapodaj.net jest już w pełni sprawne. Pozostałe serwisy przebudujemy według nowego schematu dostępnego na stronie: serwisy.

Przeprowadzki cd.
19.06.2009 - Nowa strona już działa w pełni.
Serwery zostały skonfigurowane i trwa wgrywanie wrzuconych przez was plików z ostatnich miesięcy (zostaną wgrane wszystkie zdjęcia, które nie naruszyły regulaminu).
Jutro planowane jest wrzucenie zawartości pozostałych serwisów: naforum, flash, avatars oraz serwerów s1-s6 i kilku pozostałych zdjęć z serwisu allegro.zapodaj.net
Serwis allegro.zapodaj.net już działa w starej wersji wraz z częścią wgranych plików.


Nowy design, nowe serwery!
17.06.2009 - Od dziś nasza strona ma nowy design!
Poza wyglądem zmienił się nieznacznie regulamin oraz główny skrypt, zostały zmodyfikowane serwisy i ich funkcje.
UWAGA WAŻNA INFORMACJA!
Serwis wraca do działania po dłuższej przerwie związanej ze zmianą operatorów.
Dzięki tym zmianom nasz serwis będzie działał szybciej niż wcześniej.
Wszystkie stare zdjęcia (które nie przekroczyły terminu ważności ustalonego przez regulamin) zostaną przywrócone jak najszybciej.

Nowości!
Współpraca z Dodajdo.com
25.02.2008 - Właśnie rozpoczęliśmy współpracę z serwisem Dodajdo.com!
Serwis oferuje usługę dodawania linków pochodzących z naszego serwisu, do wielu różnych portali takich jak np. wykop. Zachęcamy do korzystania z tej opcji.

Nowości!
22.02.2008 - Od dziś mamy miłą niespodziankę dla użytkowników!
Koniec z wyskakującymi reklamami! Poza tym wprowadziliśmy nowe opcje.
Możecie zgłosić zdjęcie, które łamie regulamin, skopiować link,
a także dodać stronę do kilku popularnych serwisów.
To wszystko za pośrednictwem strony wyświetlania, zobacz nowe opcje!

Diabelski prezent od Zapodaj.net!
22.12.2008 - Z okazji Świąt i Nowego Roku mamy dla Was prezent!
Zwiększamy limity! Od dziś możecie wrzucać pliki aż do 6.66 MB!.

Obrazek prosto na Twój telefon
20.12.2008 - Już od dziś możecie cieszyć się nową funkcją w naszym hostingu zdjęć!
Po dodaniu zdjęcia poza standardowymi linkami otrzymacie link do stworzenia tapety.
Po kliknięciu w link dostaniecie się na stronę, na której dostosujecie tapetę do swojego telefonu.
Później wystarczy kliknąć przycisk "Wyślij na telefon" i wysłać sms'a by otrzymać tapetę prosto na swój telefon.

Uploader
01.11.2008 - Ekipa Zapodaj.net trwa nieustannie i pracuje nawet w święta. Dziś ma miejsce premiera naszego nowego wynalazku!
Zapraszamy do zapoznania się z Uploaderem dzięki któremu wrzucicie zdjęcia na nasz serwer prosto z poziomu systemu.
Poza tym nastąpiła zmiana głównego serwera i już niedługo kolejne przydatne zmiany.

Zmiany
15-16.10.2008 - W związku z ogromnym zainteresowaniem naszym serwisem postanowiliśmy go dalej ulepszać i usprawniać jego działanie. Doszły kolejne serwery, poprawiliśmy kilka funkcji oraz naprawiliśmy dotychczasowe błędy.
Niektóre z funkcji uzyskały osobne domeny by ułatwić i usprawnić działanie serwisu.
Od kilku tygodni przygotowujemy coś nowego co umili Wam życie. Już niedługo premiera...

Poprawki
11.07.2008 - Zdarzyło wam się, że wrzuciliście zdjęcie, pojawił wam się link, ale zdjęcie się nie wyświetlało?
Udało nam się bezpowrotnie naprawić ten błąd. Zaczynamy pracę nad wydajnością strony i skryptu.

Hosting Zdjęć i Fotek - Zapodaj.net - Newsy
15.04.2008 - Ruszają nowe działy:
Newsy, Hosting na aukcje i Hosting zdjęć na fora (z miniaturką).